Menu
Volkswagen Service®

Ahoy! Jaro.

Jarní servis Volkswagen

Ahoy! Jaro. Přivítejte jaro společně s námi v našem autorizovaném servisu Volkswagen a využijte naši aktuální nabídku letních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, jarní servisní prohlídku Vašeho vozu a širokou nabídku Originálního příslušenství Volkswagen®.

Info pro vodáky: v nabídce máme i nosiče na kajak :-) Jarní nabídka platí do 21. 6. 2020.

Originální příslušenství Volkswagen®

Každý produkt ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen® byl vyvinut současně s vozidlem, prošel přísnými bezpečnostními zkouškami a je vyroben z kvalitních materiálů nejmodernějšími technologickými procesy.
Abyste byli spokojeni a v bezpečí.

Dynamické středové kryty kol
Novinka

Dynamické středové kryty kol

Logo zůstává ve vodorovné poloze i při otáčení kola. Sada 4 ks.

000071213C | 3 050 Kč

Držák na jízdní kolo

Držák na jízdní kolo

Nosič jízdních kol z Originálního příslušenství Volkswagen® pro přepravu jízdních kol na střeše vozidla upoutává svým držákem rámu a kolejnicí na kolo v jedinečném designu. Inovativní otočný knoflík pro omezení krouticího momentu kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno.

000071128F | 3 670 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Pro přepravu 3 jízdních kol, včetně elektrokol. Sklopný a velmi kompaktní. Obsahem balení je i praktická transportní taška. Max. nosnost: 54 kg. K dostání také ve variantě pro 2 kola.

3C0071105C | 18 420 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič jízdních kol Premium na tažné zařízení

Pro přepravu 2 jízdních kol. Velice snadná montáž a manipulace. Velký úhel sklápění 90 stupňů umožňuje přístup do zavazadlového prostoru i u vozidel s velkými zadními dveřmi, např. Caddy nebo T6. Nejlehčí nosič ve své třídě. U některých modelů lze nosič uložit do prohlubně pro rezervní kolo.

000071105J | 18 490 Kč

Premium USB-C kabel
Novinka

Premium USB-C kabel

Kabel byl navržen speciálně pro připojení smartphonu nebo jiného mobilního zařízení k infotainmentovému systému Vašeho vozu Volkswagen. Kabel má kvalitní textilní povrch a pochromované kovové konektory s logem Volkswagen. Koncovky pro USB-A, USB-C, micro USB a Apple Lightning. K dispozici v délce 30 cm nebo 70 cm.

820 Kč - 1 140 Kč

Dvojitá USB nabíječka
Novinka

Dvojitá USB nabíječka

Díky vysokému výkonu 2 x 2,4 A lze v režimu rychlého nabíjení nabíjet bez problémů také větší zařízení jako např. smartphony nebo tablety. Díky kvalitnímu zpracování a odstínění jednotlivých komponentů nevznikají skoro žádné rušivé elektromagnetické emise, které by negativně ovlivňovaly funkce vozidla.

000051443D | 860 Kč

Vyhrajte aktivní dovolenou
v srdci Jeseníků.

Zakupte jakýkoli nosič jízdních kol u autorizovaného servisního partnera Volkswagen a vyhrajte jeden ze tří poukazů na ubytování v moderním apartmánu na 3 noci pro 2 osoby vč. snídaně! K tomu navíc dostanete dvoudenní permanentku na lanovku, kterou by bylo škoda nevyužít pro návštěvu vyhlášeného bike parku a unikátní vodní elektrárny Dlouhé stráně.

Pravidla soutěže

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo zakoupí nosič kol s uchycením na střešní transportní systém nebo tažné zařízení u autorizovaného servisního partnera Volkswagen a pošle fakturu na e-mail prislusenstvi@volkswagen.cz nejpozději do 21. 6. 2020.

Areál Kouty
Horské centrum zábavy a sportu

Zde se rozhodně nebudete nudit! Zcela nový areál v samém srdci Jeseníků je přirozeným centrem těchto nádherných hor nejen polohou.

Každý návštěvník si najde program na míru a budete se divit, že den nestačí. Hlavní devizou areálu Kouty je šestisedačková lanovka, která Vás dopraví za všemi nevšedními zážitky. Od horní stanice lanovky můžete využít kyvadlové dopravy busem k horní nádrži Dlouhé stráně. V zázemí areálu se občerstvíte v moderním gastro Restaurantu se třemi provozy (v jedné z nich je umístěna expozice z Koutecké historie), bowling barem, letní terasou. Infocentrum se sportovní prodejnou, testcentrem kol a půjčovnou sportovního materiálu.

Budoucnost
za volantem.

Díky mobilním službám Volkswagen můžete být vždy v kontaktu se svým vozem a můžete využívat nejrůznější funkce, které Vám ještě více zpříjemní jízdu vozem Volkswagen. Podle modelu vozu, který řídíte, můžete mít k dispozici systémy We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect nebo jejich kombinaci.

VW We
VW We

Propojte se se svým vozem.
We Connect Go

Pořiďte si Volkswagen DataPlug a využívejte služby We Connect Go naplno. Volkswagen DataPlug funguje v kombinaci s aplikací We Connect Go, kterou lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play. Díky aplikaci pak můžete sledovat Váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty nebo mít rychlý přístup k preferovanému servisnímu partnerovi Volkswagen.

Volkswagen DataPlug | 990 Kč

Apple
Google

Před nákupem DataPlugu však prosím ověřte kompatibilitu s Vaším vozem Volkswagen na connectgo.volkswagen-we.com/cs-cz/, kde se dozvíte i více informací o službě We Connect Go.

We Connect

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste tak ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Streamování médií a internetové rádio, dopravní informace v reálném čase, automatické oznámení nehody nebo detailní nastavení vozu (navigace, asistenti, klimatizace a další) a mnoho dalších funkcí dle Vašich preferencí.

Služba We Connect je aktuálně dostupná ve vozech Arteon, Passat, Golf 8 od modelového roku 2020.

Car-Net

Premium USB-C kabel

Díky službám Car-Net dojedete do cíle rychleji a jednodušeji. Dopravní informace v reálném čase nebo přehled aktuálních cen čerpacích stanic ve Vašem okolí, automatické hlášení nehod a volání pro případ poruchy vozu. Zjistěte více o nabídce balíčků „Guide & Inform“ a „Security & Service“.

Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Systém je dostupný pro vybrané vozy Volkswagen vyrobené od roku 2015.

App Connect

Dvojitá USB nabíječka

App Connect je služba, pomocí které přenesete aplikace svého chytrého telefonu na obrazovku infotainment systému ve Vašem vozu.

K dispozici pro: Apple CarPlay™ a Android Auto™.

Volkswagen
Lifestyle

Stylové doplňky pro každodenní byznys nebo trendy nabídka pro zábavu a sport. To vše v prvotřídní kvalitě se sofistikovanými funkcemi a v atraktivním designu.

Polštář T1 & Rohožka T1

Porcelánový hrnek

Barva: bílý / modrý

000069601BR | 190 Kč

000069601BQ | 190 Kč

Polštář T1 & Rohožka T1

Termohrnek

Termohrnek je opatřen laserovým gravírováním s logem Volkswagen.

Objem: 0,4 l. Materiál: Ušlechtilá ocel

5H0069604 | 820 Kč

Zámek na kolo

GTI pánská mikina na zip

100% bavlna, na zadní straně nápis: GTI CHALLENGE YOUR LIMITS

5KA 084 002 A-F | 1 900 Kč

(A = vel. S, B = vel. M, C = vel. L, D = vel. XL, E = vel. XXL, F = vel. XXXL)

Termoska

Termoska

Termoska z nerezové oceli, dolní díl termosky slouží jako kryt na hrnek. Objem: 0,75 l.

000069604T | 630 Kč

Volkswagen
Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik. Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro Vás.

Prodej

Prodej

U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu. Můžete si vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik a originálních kompletních kol.

Servis a uskladnění

Servis a uskladnění

Volkswagen Pneuservis přirozeně také znamená vyvážení, montáž, ošetření a uskladnění zimních, resp. letních pneumatik a kompletních kol za příznivou cenu.

Ekologie

Ekologie

Pro majitele vozů Volkswagen poskytujeme zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.

Poukaz na služby

Poukaz na služby pneuservisu Volkswagen

Využijte poukaz na montáž, uskladnění, nebo nákup pneumatik či kompletních kol. Podmínkou je zakoupení čtyř kusů nových pneumatik, nebo sady kompletních kol.

Volkswagen PneuGarance

Volkswagen PneuGarance

Pokud si zakoupíte alespoň jednu novou pneumatiku nebo originální kompletní kolo v autorizovaném servisu Volkswagen, automaticky získáte bezplatně Volkswagen PneuGaranci – tříletou záruku na její poškození a výrobní vady.

AirStop

AirStop®

Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop® – se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5 mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu Volkswagen.

Volkswagen Pneuservis
Volkswagen Pneuservis Volkswagen Pneuservis

Plus plán

Všechny cesty vedou k výhodám.

Plus plán je knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní i užitkové vozy. S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.

Knížka je pro Vás připravena k vyzvednutí v našem autorizovaném servisu Volkswagen.

Volkswagen Pneuservis

Svěřte se do péče odborníků!

Volkswagen STK Service.

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí nejen pro Vaše zdraví, ale také pro Váš vůz. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Náš odborný servis je navíc spojen se zajištěním známky z technické kontroly a emisí zdarma.

Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

Nemusíte řešit nepříjemné formality a ušetříme Vám čas, který můžete věnovat sobě a svým blízkým.

Kompletní ceny Volkswagen

Výhodná nabídka servisních úkonů pro majitele vozů starších 5 let, kdy zákazníkem je fyzická osoba. Ceny úkonů zahrnují jak cenu materiálu, tak času i práce mechanika za zvýhodněnou hodinovou sazbu. Profesionální servis, vysoká kvalita originálních dílů, příznivá cena - to vše pro Váš vůz Volkswagen. Přijďte se přesvědčit i Vy, že návštěva autorizovaného servisu Volkswagen se Vám vyplatí.

Kompletní nabídku servisních úkonů pro další modely Volkswagen najdete na: vw-service.cz/kompletniceny

Dynamické středové kryty kol

Výměna brzdových destiček a kotoučů vpředu

Golf VII 1.2 TSI 77kW, r. v. 2013 | 7 000 Kč

Výměna brzdových destiček a kotoučů vzadu

Golf VII 1.2 TSI 77kW, r. v. 2013 | 7 300 Kč

Výměna prachového a pylového filtru

Caddy 1.6 TDI, 75kW, r. v. 2013 | 700 Kč

Držák na jízdní kolo

Výměna brzdové kapaliny

Golf VII 1.2 TSI 77kW, r. v. 2013 | 1 000 Kč

Uvedená cena zahrnuje úkony předepsané výrobcem pro výměnu brzdové kapaliny a brzdovou kapalinu.

Pozn: Bližší informace o použitelnosti dílů pro konkrétní vozidlo podá kterýkoliv autorizovaný servisní partner. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III
1 l originálního letního koncentrátu do ostřikovačů zdarma

Počasí neovlivníme, dobrý výhled ano.
Originální stěrače Volkswagen.

Počasí ovlivnit neumíme, ale bezpečný výhled z vozu ano! O to se postarají Originální stěrače Volkswagen - bez šmouh a bez skřípání. Mají moderní konstrukci, velmi tichý chod a dokonale fungují.

Nyní k originální sadě stěračů získáte jako bonus 1 litr koncentrátu originální letní kapaliny do ostřikovačů!

Jarní servisní prohlídka

V rámci jarní servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme:

 • brzdovou soustavu
 • výfukový systém
 • kola a pneumatiky
 • stěrače a ostřikovače
 • stav baterie
 • plochý / drážkový řemen
 • klimatizaci a topení
 • provozní kapaliny
 • chladicí systém
 • světla včetně správného nastavení
 • desinfekce klimatizace (od 900 Kč)
 • uskladnění pneu (od 899 Kč)
499 Kč
vč. DPH

Ahoy!

Proč Ahoy?

Ahoy je původně námořnický pozdrav, používaný minimálně od roku 1751. Do střední Evropy pronikl nejprve mezi vodáky a později byl akceptován širokou populací jako pozdrav "Ahoj". Křesťané také věří, že jde o zkratku k latinské frázi ad honorem Jesu (česky ke slávě Ježíše).

Více o  pozdravu

Auto-Poly spol. s r.o.

Pod Harfou 904/1
190 00 Praha 9
Tel. 266 311 610
E-mail: servis@auto-poly.cz
Otevírací doba
po - pá    7.00 - 18.00 hod
so            8.00 - 13.00 hod

Novohospodská 148
261 01 Příbram
Tel. 318 626 936
E-mail:
Provozní doba servisu
po - pá    7.00 - 17.00 hod
so            8.00 - 12.00 hod

www.auto-poly.cz